“Lāčkokos” sākusies jaunā sezona

 

Šaušanas sporta klubā “Lāčkoki” Jaunais – 2018.gads – sācies ar sapulci, kurā ieskicējām būtiskāko iecerēto un paveicamošajā gadā, kā arī sveicām savu čempionu.

Pirmajā šīgada sapulcē sveicienu saņēma pagājušā gada Latvijas kausa ieguvējs kompaktsportingā Ģirts Runnis kopā ar novēlējumu sasniegto rezultātu noturēt arī šogad.

Šajā gadā “Lačkokos” gaidāma spraiga treniņu un sacensību dzīve – mums uzticēts organizēt piecas vērienīgas sacensības, no kurā lielākās būs Latvijas čempionāts sportingā 28. un 29. jūlijā, un Grobiņas lielās balvas izcīņa sportingā, kas norisināsies 15. un 16.septembrī.

Bet jau februāri, vadoties no laika apstākļiem sāksim jauno treniņsezonu. Līdztekus jau esošajiem sportistiem aicinām pulkā arī jaunus interesentus. Ar šo sporta veidu var sākt nodarboties no 12 gadu vecuma. Iesācējus nodrošinām ar vajadzīgo inventāru.

Šogad nedaudz vēlāk nekā citus gadus – 28. un 29. aprīlī - “Lāčkokos” notiks pirmās sacensības – tas būs Latvijas kausa 2.posms kompaktsportingā. Esam jau sākuši darbus pie šautuves sagatavošanas pavasarī gaidāmajām sacensībām. Bet līdz jūlijam, kad notiks Latvijas čempionāts Sportingā, ceram līniju skaitu palielināt līdz četrām līdzšinējo divu vietā.

 

Šaujam garām jaunajā sezonā!