Latvijas Sportinga federācija svinīgi apkopo aizvadīto gadu

 

Pirmo reizi Latvijas Sportinga federācijas vēsturē Grobiņā notika gada balle, kurā sumināja šī sporta veida iepriekšējā gada kausu ieguvējus un tiesnešus, un izvērtēja iepriekšējā gadā paveikto, kā arī pārrunāja šī gada plānus.

 Svinīgais pasākums norisinājās Grobiņas pagastā kultūras centrā "Robežnieki" un tajā piedalījās sportinga pārstāvji no visas Latvijas. Mājastēva lomā bija sporta klubs "Lāčkoki". Vakara svinīgajā daļā sveicienus saņēma pagājušā gada kausu ieguvēji. Rezultāti šeit. To skaitā bija arī "Lāčkoku" šāvējs Ģirts Runnis, kurš pērn izcīnīja Latvijas kausu kompaktsportingā A grupā. Sveicam Ģirtu ar panākumu!!!Sveicienus un paldies par padarīto darbu saņēma arī sacensību tiesneši.

 Svinīgajai daļai sekoja lietišķā, kurā izvērtēja federācijas pagājušā gada padarīto un apsprieda šajā gadā veicamo. Tam sekoja pasākuma saviesīgā daļa ar dejām un citām izklaidēm. Kā aizbraucot novērtēja pasākuma dalībnieki, gada izvērtējumam arī turpmāk vajadzētu kļūt par šādu svinīgu sarīkojumu, tādējādi iedibinot jaunu tradīciju, lai šī sporta veida dalībniekiem ir iespēja reizi gadā tikties svinīgos apstākļos.

 

Fotoreportāžu no pasākuma skatīt šeit.