Latvijas Sportinga federācijas (LSpF) 10. gadu jubilejas sacensības!

Šā gada 5. martā Latvijas Sportinga federācija rīkoja sacensības par godu Sportinga pastāvēšanai Latvijā jau 10 gadu! Sacensības tika rīkotas ļoti interesanti, apkopojot abus Sportinga veidus – Compack Sporting un Sporting.

Katram šāvējam sacensībās bija jāizšauj viena sērija katrā no veidiem.sac201103M Dalībnieku skaits varēja būt lielāks, kas sacensības padarītu vēl interesantākas. Bet pēc abu sēriju rezultātu apkopojuma interesants iznākums – vienāds labākais rezultāts trīs sacensību dalībniekiem 43 no iespējamajiem 45 punktiem, tātad tikai 2 kļūdas. Un visi trīs labākā rezultāta ieguvēji – Ģirts Runnis, Gatis Zommers un Edgars Galeckis pārstāv vienu šaušanas sporta klubu – „Lāčkoki”.

Pēc pamata sērijām norisinājās interesanta pāršaude, par pirmo trīs vietu sadali šāvēju vidū. Par to sacensībām un pāršaudi vislabāk mācēs stāstīt Ģirts Runnis: „Šis pasākums jau bija vairāk kā plezīrs ar maču piegaršu. Patīkami bija satikt agrākos šāvējus, tos kas bija pirmie un uzsāka šo kustību pie mums. Šie šāvēji pārsvarā vairs tik aktīvi nepiedalās šaušanas sacensībās. Lidojumi bija labi, atmosfēra interesanta. Par pāršaudi - pirmā sērija Gatim un man noslēdzās vienādi, Edgars ieguva trešo vietu. Un lai noskaidrotu pirmās un otrās vietas sadali, tiesneši vienojās, ka šāvējiem būs jāizšauj vēl viens galdiņš. Pēc šī galdiņa Gatis ieguva otro vietu.”

Sacensību rezultātus varat apskatīt šeit.

Agriezties