Sezona veiksmīgi ir iesākusies arī Sporting cienītājiem, Grobiņā, 14. un 15. aprīlī. Šīs bija pirmās sacensības, kas šajā sezonā norisinājās šautuvē „Lāčkoki”.

Rezultāti ir augsti, un uz goda pjedestāla šoreiz kāpa arī ciemiņi no kaimiņvalstīm. Pirmo vietu ieguva un ļoti augstus rezultātus uzrādīja Ģirts Runnis. Pēc pirmās dienas Ģirts bija sašāvis 88/100 mērķus, paliekot nepārspēts. Otrās dienas rezultāti 86 no 100 sašautiem mērķiem Ģirtam garantēja pirmo vietu, kopsummā 174 no 200 mērķiem. Otrajā vietā šoreiz sportists no Krievijas Artur Eritsyan ar kopējo rezultātu 165 mērķi no 200. Un trešās vietas ieguvējs ir Kārlis Strazdiņš uzrādot augsto rezultātu 162 sašauti mērķi no 200.

Šaušanas sporta klubs „Lāčkoki” noslēdzot Latvijas kausa pirmo posmu Sportingā var lepoties ar trīs sportistiem – kluba biedriem starp sešiem labākajiem, ņemot vērā visu grupu kopvērtējumu.

Prieks par visiem šāvējiem, un īpašs lepnums par savējiem!

Vēlam „šaut garām”!

Citi raksta:

http://www.rekurzeme.lv/portals/sports/raksts.html?xml_id=47465

http://www.sporting.lv/lv/sakums/

Foto:

http://www.sporting.lv/lv/galerija/?id=8&gal_id=20&bid=251

 

 

Nākamie mači šautuvē „Lāčkoki” norisināsies 16. un 17. jūnijā. Aicinām visus piedalīties šajās sacensībās, kas jau kļuvušas par tradīciju - „Grobiņas lielā balva”! Organizatori sola arī patīkamu balvu fondu un šāvēju dalījums trīs grupās. Būs par ko pacīkstēties!