6. jūlijā šautuvē Lāčkoki un Liepājā startēja šī gada vērienīgākais sporta pasākums Latvijā, Latvijas III Olimpiāde. Kopumā vairāk kā divi tūkstoši sportisti piedalījās 26 sporta veidos, kuros arī sadalīja 228 sporta medaļu komplektus. Lāčkoku šautuvē norisinājās medaļu izcīņa 3 šaušanas sporta veidos – Apaļajā stendā, Tranšeju stendā un Šaušanā pa kustošo mērķi 35 metros.

       Kā atzina stenda šaušanas sacensību galvenais tiesnesis Andrejs Rudzītis pateicoties pasākuma organizatoriem, sacensības noritēja raiti.

       Andrejs Rudzītis norāda, ka rezultāti kopumā ir labi, atbilstoši Latvijas šaušanas sporta situācijai. Varētu pat teikt tā, ka uzvarētāji apaļajā stendā uzrādījuši pasaules klases līmeni. Savukārt SK-35 (skrejoša meža cūka 35m) vismaz septiņi dalībnieki izpildījuši sporta meistara kvalifikāciju, atzina sacensību galvenais tiesnesis.

       Sacensību noslēgumā A. Rudzītis vēlreiz pateicās tiesnešiem, visiem sacensību dalībniekiem un īpaši Aivaram Galeckim un Ģirtam Runnim par darbu sacensību organizēšanā, norisē un viesmīlīgo uzņemšanu.

 

       Paralēli Olimpiādei notika arī Olimpiskās meistarsacīsktes Compak sportingā. Sportinga šāvēji un entuziasti parādīja cik populārs ir šis sporta veids! Uz sacensībās bija ieradušies 47 sportisti. Priecājamies par augsto sportistu aktivitāti, kā arī augstajiem rezultātiem!

       Šāvēju dalījums bija 3 pamatgrupās A, B un C, kā arī Lady, Veterāni un Juniori.

 

Kopvērtējumā labākie trīs sportisti:

1. vieta – Kārlis Strazdiņš (93 punkti)

2. vieta – Ģirts Runnis (90 punkti)

3. vieta – Edgars Galeckis (88 punkti)

 

Visi trīs šāvēji pārstāv Lāčkoku sporta klubu!

 

Pārējo šāvēju sasniegumus skatiet rezultātu tabulā!

 

Olimpiešu sasniegumus var apskatīt šeit:

http://www.sasa.lv/stenda/2012/jaunumi/1/114                                                                                      

 

Informāciju sagatavoja

Valērijs Liepa

Iveta Galecka