LT 1 posmsLietuvas kausa 1.posms Compak Sportingā

 

Kad saņemti pirmie apbalvojumi māju trasē, var doties apskatīties, kas notiek pie kaimiņiem. „Lāčkoku” komanda 5.-6.04. devās uz Viļņu, piedalīties Lietuvas kausa 1.posma sacensībās. Šoreiz sacensības norisinājās divas dienas.

Pēc pirmās dienas pārliecinošu rezultātu uzrādīja Virgilius Grybe, ar 97 punktiem. Tas bija tieši 11 punktu pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem. Vairākiem sacensību dalībniekiem bija rezultāts 86 punkti, starp kuriem arī Edgars Galeckis, tālāk rezultātu tabulā sekoja Ģirts Runnis ar 84 punktiem, un turpat arī Iveta Galecka ar 83 punktiem. Visi ar interesi gaidīja nākamo dienu!

Salīdzinoši otrās sacensību dienas rezultāti bija stipri labāki, kā pirmajā dienā. Un pēc aizvadītās dienas rezultātu tabulā redzams, ka pirmajā vietā ir Virgilius Grype ar 193 punktiem, otrajā vietā Jonas Pakalniškis ar 182 punktiem un trešo vietu dala Edgars un Ģirts, ar 181 punktu. Šis fakts visos izraisīja neviltotu interesi, par to, kā nu tagad būs. Par kuru turēt īkšķus.

Pāršaudi visi vēroja elpas aizturējuši līdz pat pēdējam šāvienam! Un rezultātā Edgars uzvar, pāršaudes sērijā iešaujot 23 punktus un Ģirts 22 punktus, visas nulles iegūstot tikai pēdējā šaušanas vietā. Apbalvošanas ceremonijā viesiem pasakās par piedalīšanos un aicina noteikti braukt arī uz 12.-13.04. notiekošajām Grand Prix sacensībām. Ko mēs noteikti arī darīsim. Un gaidīsim nākamos sasniegumus!